Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

Gua Sha teraapia

Gua sha on üle 2000 aasta vana Hiina raviviis. Gua tähendab „kraapima“ ja sha „akuutne haigus organismis“. Samuti kasutatakse shad kirjeldamaks vere seiskumisest tingitud petehhiaid. „Haiguse ära kraapimine mille käigus võivad tekkida verevalumid“.

Teraapia eesmärk on parandada vereringet ja Qi energia liikumist mööda kehas asuvaid meridiaane. Kõigepealt määritakse mõjutatav kehapiirkond ravimtaimedest õliga kokku ja seejärel kraabitakse spetsiaalse kaabitsaga mööda keha. Protseduuri võib teostada igal kehapiirkonnal. Kehale võivad tekkida valutud verevalumid, mis kaovad 2-7 päeva järel. Kui on kadunud eelmised „sha“ jäljed võib teraapia protseduuri korrata. Kuna tervenemisprotsess algab koheselt ja juba massaaži käigus võivad kaduda valud võib piisata ühest teraapiast. Kui tegemist on krooniliste probleemidega läheb vaja rohkem kui ühte seanssi. Massaaži tuleks teha seni kuni probleem on kadunud.

Gua sha naturaalse teraapiaga saab mõjutada paremuse poole erinevaid haigusseisundeid:

lihaspinged, kaela- ja õlavalud, nimme lihaspinged, liigeste jäikust, reumatoidartriit, palavik, külmetushaigused, seedeprobleemid, fibromüalgia.

Vastunäidustused:

Lahtised haavad, vere hüübimishäired, pahaloomulised kasvajad, rasked südamehaigused, tromboosi oht, leukeemia, lööbed või ägedad põletikulised nahahaigused, neerupuudulikkus, maksapuudulikkus ja narkootiline või alkohoolne joove.

Teraapiat tuleb teha ettevaatlikult või üldse mitte teha rasedatele ja kehal veenilaiendite piirkonnas.

Pärast teraapiat juua sooja teed või vett. Vältida külmetamist. Järgmisel päeval puhata, vältida alkohoili, ülesöömist, paastumist, rasket tööd ja treeningut. Võib tekkida väike palavik.

Teenuse kestvus: 60 minutit
Teenuse hind: 30€