Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

Laavakivimassaaž

 Laavakivimassaaž – väga populaarne Chakra Stone massaaž on tuhandeid aastaid vana Hiina raviviis, mida teostatakse kuumade laavakivide ja eriliste õlisegudega (suurimaks koostisosaks on roosiõli). Selle abil toimub tšakrate avanemine ja organismi energeetiline mõjutamine ning laadimine – nn jaotatakse ümber energiavoolud (sealt, kus oli palju – võetakse liigne maha, sinna, kus oli vähe – lisatakse juurde, see tasakaalustab).”

Laavakivimassaaži aluseks on teadmine,et  tšakra on inimese keha energia keskus, mis on ära jaotatud inimese selgroo liinil ja neid on kokku 7:
1. lähtekoha ehk alguse (juur/vundament) tsakra
2. alakeha (seksuaalne) tsakra
3. päikesepõimiku tsakra
4. südame tsakra
5. neelu tsakra
6. kolmas silm
7. kroon pealagi tsakra

Massaaži filosoofiline lähenemine on see, et laavakividega on võimalik  imeda endasse elujõudu ümbritsevast maailmast ja seejärel jaotada inimese sees seda energiat laiali. Igale tšakrale vastab teatud värv, noot, vääriskivi. Igal tšakral on oma mõjutsoon. See tähendab, et iga tšakra vastutab teatud siseorganite töö eest ning samas ka inimese hingelise (emotsionaalse) seisundi eest. Keha ja hinge hellitades me vabastame pinged, mis nagu mürgised sõlmed on end hädadega kokku sidunud.

Kui rääkida laavakivi massaaži füsioloogilisest mõjust, siis laavakividega tekitatakse tugev soojusefekt, aktiviseerib imuunsüsteemi, see tekitab meelerahu ja heaolutunde. Massaaž stimuleerib vere mikrotsirkulatsiooni, vereringlust, kiirendab ainevahetust ja lõõgastab, võtab maha turseid. Seansi ajal kaovad kroonilised valud seljas ja kaelas, kaob stress ja väsimus, pinget maandatakse pehmelt ja ettevaatlikult. Pärast seanssi kaovad väsimus ja stress ning tunnete tulvavat eluenergiat. Laavakivimassaaž avaldab organismile samasugust füsioloogilist/üldtervistavat mõju nagu klassikaline massaaž.

​​Laavakivimassaaž – võimalus kogeda hetki, mil aeg justkui peatuks ja meeled rahunevad…

Laavakivimassaaži eelised:

  • Vähendab valu ja lihaste spasme.
  • Vähendab kroonilist stressi ja pinget.
  • Suurendab liigeste paindlikkust, lihtsustades liikuvust.
  • Vähendab valu ja pingeid, mis on tekkinud kokkutõmbunud lihaste poolt.

Teenuse kestvus: 90 minutit
Teenuse hind: 45€